O firmie

W PAX PHU od 2006 roku zajmujemy się profesjonalną sprzedażą, instalacjami i serwisem maszyn do obróbki stali. Od początku naszej działalności zainstalowaliśmy blisko 3000 maszyn w całej Polsce.

Od 2017 roku w naszej ofercie znajdują się także walcarki rolkowe do blach, giętarki rolkowe do rur i profili a także wykrawarki do naroży i prasy portalowe firmy SAHINLER. Zostaliśmy jedynym na naszym rynku partnerem tej cieszącej się ogromną popularnością firmy. Ponadto oferujemy wysokiej klasy sprzęt GEKA, BEKAMAK, CMA, ERLO, ILERI, DENER, BURNET, ACROBAT, LOAR, ALMI, NKO, MPA.

Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych firm. Zaufali nam między innymi: WELDON ROPCZYCE, EXBUD SKANSKA, POLIMEX SIEDLCE, KRAKODLEW KRAKÓW, ZPUE WŁOSZCZOWA, GRUPA MOSTOSTAL WARSZAWA, ZRE KATOWICE, WIELTON WIELUŃ, SSAB POLSKA, STELMET, KOBEX STAL, PRONAR NAREW, EUROPA SYSTEMS, a także wielu innych. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to eksperci z wieloletnim doświadczeniem.

Stawiamy na uczciwość, rzetelność i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Wspieramy naszych klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Liczy się dla nas uczciwość, profesjonalny i szybki serwis. Oferujemy atrakcyjne ceny maszyn, fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę maszyn naszego magazynu. Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą szczegółową ofertę na urządzenia do obróbki metalu i serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą PAX PHU. Zapraszam Państwa do współpracy z nami!

Z poważaniem

Nasz zespół

Paweł Wachholcwłaściciel

Jan Pawelczykdoradca techniczny

Karol Grobelnydoradca techniczny

Paweł Sikorskidoradca techniczny

Tomasz Sikorskidoradca techniczny

Dariusz Górnikdoradca techniczny

Bolesław Piętkadoradca techniczny

Przemysław Goliszewskikierownik działu technicznego

Anna Machalskakierownik działu handlowego

Dominika Mackiewiczkierownik działu logistyki

Adrian Koziarakierownik działu IT i marketingu

Anna Liberdoradca techniczny

Agnieszka Falkiewiczdoradca techniczny

Wojciech Smolibockidoradca techniczny

Piotr Markowskispecjalista ds. logistyki

Katarzyna Drogomireckabiuro

Adam Kajserwisant

Artur Płucińskiserwisant

Jarosław Nitkiewiczserwisant

Jakub Henschkeserwisant

Paweł Zielonkaserwisant

Piotr Kozakmagazynier