O firmie

Firma PAX PHU istnieje i działa od 2006 roku od początku prowadząc działalność opartą o kompleksowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż oraz instalacje i serwis maszyn do obróbki stali. PAX PHU jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Od 2017 roku w naszej ofercie znajdują się także walcarki rolkowe do blach, giętarki rolkowe do rur i profili a także wykrawarki do naroży i prasy portalowe firmy SAHINLER. Zostaliśmy jedynym na naszym rynku partnerem tej cieszącej się ogromną popularnością firmy. Ponadto jesteśmy generalnym dystrybutorem producentów maszyn: GEKA, BEKAMAK, CMA, DENER, ILERI, ERLO, SAHINLER, KARMAK, ALMI, MPA. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami to liczne referencje sprzedanych maszyn do obróbki stali na terenie całej Polski. Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjno – usługowych. Łącznie w Polsce od 2006 roku sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 5500 urządzeń i maszyn do obróbki stali!

 

Zobacz certyfikat Sahinler                 Zobacz certyfikat Karmak

Zespół PAX PHU

PAX PHU posiada własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno – magazynowo – biurowe. Stabilna sytuacja finansowa naszej firmy, zaangażowanie i doświadczenie naszych doradców technicznych oraz serwisantów gwarantuje aktualnym i potencjalnym Klientom bezpieczeństwo transakcji. W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów. Zdecydowana większość klientów, którzy zakupili jedną maszynę od PAX PHU, wraca po kolejne urządzenia co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji maszyn na żywo w siedzibie klienta! Wspieramy klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Dzięki doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i dlatego naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiego standardu obsługi poprzez rzetelną informację, dostępność maszyn z magazynu połączoną z szybką dostawą, skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz atrakcyjną i stabilną ofertę cenową.

Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z nami warto inwestować!